Forum Bydgoskiego Stowarzyszenia Miłośników Zabytków "BUNKIER"

UWAGA: W przypadku problemów technicznych z forum lub problemów z rejestracją prosimy o kontakt pod adresem: forum@bsmz.org lub prosimy pisać w dziale "POMOC" (dział ten nie wymaga rejestracji).
Dzisiaj jest wtorek, 19 mar 2024, 10:56

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: wtorek, 18 wrz 2012, 21:49 
Offline
Gość
Awatar użytkownika

Rejestracja: sobota, 23 sty 2010, 19:51
Posty: 1854
Od czego zależy, czy wpis w istniejącym wątku, kiedy autor wpisuje po wcześniejszym, również własnym wpisie, pojawi sie jako nowy, czy dopisze do poprzedniego jako jego kontynuacja ?
Zauważałem kiedyś, że dopisując po miesiącu za własnym wpisem, ten świeży pojawiał się jako nowy.Teraz wstawiłem zdjęcie i dwa zdania do Browaru Pomorskiego i dopisało się to do mojego własnego wpisu z kwietnia bez pokazania daty dzisiejszego wpisu. Wyszło to bez sensu, bo tamten wpis nie ma związku z dzisiejszym.
Poza tym taki wpis jak dzisiejszy, pisany za wcześniejszym własnym wpisem, dokleja się na amen i nie można edytować ani przez chwilę i nic poprawić tak jak przy wpisach za innym użytkownikiem.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Post: czwartek, 20 wrz 2012, 20:25 
Offline
Gość
Awatar użytkownika

Rejestracja: sobota, 23 sty 2010, 19:51
Posty: 1854
Wykonałem jeszcze dwie próby - dodałem wpis po własnym z lutego w temacie mogiły lotników w Pobrdziu i ten wpis pokazał się jako nowy. Następnie dopisałem coś w wątku Browar Grunwald - również z lutego i ten wpis się dokleił do starego. Nie wiem jak to działa.

i co najdziwniejsze - ten wpis (ten tutaj) wykonany po dwóch dniach od poprzedniego - pojawił się jako nowy.


Zgłoś ten post
Na górę
 Wyświetl profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
       
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group